**** Hotel Villa ubytování Praha 10

Hotel Praha 10 Villa Ubytování hotel Villa Praha :
Navštivte místa, kde se již několik let natáčí jeden z nejoblíbenějších seriálů televize Nova "Ordinace v růžové zahradě" a budete příjemně překvapeni! Hotel najdete v klidné vilové čtvrti Zahradního města v Praze 10. Společnost ELIZZA - Hotely pro Vás připravila nejen ubytování ve 32 klimatizovaných, elegantních pokojích, stylové prostory pro pořádání svatebních hostin, konferencí, seminářů, školení a podobných akcí, ale i Restauraci v růžové zahradě.

Praha hotel Villa ubytování :
Hotel nabízí ubytování ve 32 elegantních, klimatizovaných pokojích, které jsou vybaveny veškerým komfortem (TV-SAT, telefon, trezor, minibar, vysoušeč vlasů …). Speciální nabídka - Romantický víkend pro dva v "Ordinaci v růžové zahradě".

Villa Hotel ubytování Praha služby :
Samozřejmostí jsou kompletní služby čtyřhvězdičkového hotelu - restaurace, malý konferenční sál, parkoviště na vlastním pozemku, směnárna, prodej suvenýrů, zajištění vstupenek na kulturní akce, průvodcovské služby. Hotel VILLA splňuje nejpřísnější hygienické požadavky a pro bezpečnost svých hostů je kompletně vybaven nejmodernějším protipožárním systémem.

Hotel ubytování Villa Praha Restaurace V Růžové zahradě :
Restaurace V Růžové zahradě je součástí Hotelu VILLA a poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak klientům ze širokého okolí. V jídelním lístku naleznete mimo jiné i pokrmy z domácích těstovin, čerstvé zeleninové saláty či rump steaky z uruguayských býků. Dále šéfkuchař připravuje vynikající lahůdky dle sezónních surovin jako např. zvěřina, chřest, medvědí česnek aj. Vedle vlastní restaurace a letní zahrádky je k dispozici i elegantní sál v I.patře, který slouží právě k pořádání nejrůznějších akcí.

Praha ubytování Hotel Villa konferenční služby :
Prostorný sál v 1.patře hotelu poskytuje vedle pořádání konferencí, seminářů či banketů i možnost prožití nezapomenutelných zážitků při svatebních hostinách, promocích nebo jiných rodinných oslavách.

Dovolená v Praze ubytování Česká republika Hotel Villa :
*** hotel ELIZZA se nachází v klidné vilové čtvrti Zahradního města v Praze 10 a díky rodinné atmosféře, restauraci s vynikající kuchyní, krásným zahradám, venkovnímu bazénu a terase s grilem se dostal do povědomí klientů jako místo, které poskytuje pohodu, pohodlí i kulinářské zážitky. Pro rozšíření ubytovacích a gastronomických služeb byl pro vás otevřen zcela nový **** Hotel VILLA, který chce navázat na tradici úspěšného hotelu ELIZZA, ale zároveň poskytnout ještě větší pohodlí.
Hotel Praha 10 Villa - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 10 Villa - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 10 Villa -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 10 Villa -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 10 Villa - disponuje kavárnouHotel Praha 10 Villa - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 10 Villa - disponuje restauracíHotel Praha 10 Villa - disponuje vinárnouHotel Praha 10 Villa -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 10 Villa - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 10 Villa - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 10 Villa - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 10 Villa - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 10 Villa - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 10 Villa - na pokojích je telefonHotel Praha 10 Villa - Pokoje jsou vybaveny televizorem